Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje remaster multiplayera Modern Warfare 2 - nieoficjalne informacje

Obecnie trwają testy.

Trwają prace nad remasterem trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2 - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Źródłem jest użytkownik Twittera o pseudonimie The Gaming Revolution, który wcześniej ujawnił - przed oficjalną zapowiedzią - odświeżoną kampanię fabularną wspomnianej odsłony cyklu. Przekonuje, że nowa wersja wariantu sieciowego powstaje i prowadzone są już jej testy.

Activision niedawno twierdziło, że nie wyda remastera rozgrywki wieloosobowej, by nie dzielić społeczności zgromadzonej wokół Warzone i ubiegłorocznej części serii. Internauta uważa, że w rzeczywistości firma zamierza poczekać na wyniki sprzedaży trybu opowieści Modern Warfare 2 - jeśli odniesie sukces, udostępni multiplayer.

Według The Gaming Revolution, odświeżona edycja modułu wieloosobowego nie ukaże się w najbliższym czasie - autorzy chcą bowiem uniknąć ewentualnych oskarżeń o kłamstwo wobec zapewnień, że udoskonalona wersja trybu sieciowego nie powstanie.

To nie wszystko, ponieważ użytkownik zwraca uwagę, że z powodu pandemii koronawirusa nowa odsłona Call of Duty - która najpewniej jest restartem podcyklu Black Ops - może nie ukazać się w tym roku. To byłby pierwszy taki przypadek od wielu lat.

Ponadto internauta przekonuje, że Activision planuje jeszcze cztery części serii Modern Warfare. Poszczególne gry miałyby koncentrować się na takich znanych postaciach, jak Sandman, Ghost i Soap, przy czym bohaterowie pojawialiby się w kilku produkcjach.

Następnie: The Last of Us 2 - wyciekły nowe fragmenty gameplayu

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze