Na Steamie pojawią się dema 40 powstających gier

Startuje Game Festival.

Valve poinformowało, że dzisiaj o godzinie 18:00 na Steamie rozpocznie się wiosenna edycja Game Festival - akcji, w ramach której firma udostępni za darmo dema powstających gier.

Na platformie dystrybucji cyfrowej pojawią się wczesne wersje ponad 40 obecnie przygotowywanych produkcji. Każdy zainteresowany otrzyma możliwość przetestowania poszczególnych tytułów do 23 marca - do godziny 18:00.

Lista gier, które użytkownicy sprawdzą podczas wydarzenia, nie jest na razie znana. Wiadomo jednak, że według pierwotnych planów dema miały być przedstawione na tegorocznym Game Developers Conference, które odwołano z powodu epidemii koronawirusa.

Warto zaznaczyć, że akcja organizowana jest we współpracy z Geoffem Keighleyem - znanym prezenterem, który odpowiadał za zimową edycję, która odbyła się w związku z galą rozdania nagród The Game Awards 2019.

steam_festiwal
Dema będą dostępne na Steamie

Wszystkie udostępnione wersje demonstracyjne będzie można znaleźć na poświęconej wydarzeniu podstronie na łamach platformy Steam.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami