Assassin's Creed Odyssey wkrótce otrzyma strój Ezio

Do odblokowania w klubie Ubisoftu.

Firma Ubisoft poinformowała, że w Assassin's Creed Odyssey pojawi się zestaw wyposażenia, który pozwoli upodobnić postać gracza do Ezio Auditore da Firenze.

Deweloperzy wprowadzą jednak nie tylko kostium głównego bohatera odsłon cyklu osadzonych w renesansowych Włoszech, ale również miecz używany przez jednego z najbardziej znanych zabójców w kapturach.

ac_odyseja_ezio
Assassin's Creed Odyssey ze strojem Ezio

Na razie nie wiadomo, kiedy strój i oręż trafią do Assassin's Creed Odyssey. Z wpisu w klubie Ubisoftu wynika, że przedmioty będzie można odblokować za darmo poprzez wykonanie „wybranych wydarzeń społecznościowych”. Szczegóły nie są jednak znane.

Natomiast sama gra otrzymała aktualizację o numerze 1.5.3. Twórcy rozwiązali problem z pojawiającym się regularnie komunikatem o nowych treściach i naprawili błąd, który na PC z kartą AMD Radeon RX 5700 XT powodował awarię produkcji w dodatku Los Atlantydy.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey osadzone jest w starożytnej Grecji. Nowością jest możliwość wyboru postaci na początku rozgrywki - kierujemy Alexiosem lub Kassandrą - oraz nacisk podejmowanie decyzji.

Źródło: Ubisoft

Następnie: Książę Persji pojawił się w For Honor - w ramach nowego wydarzenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami