Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Książę Persji pojawił się w For Honor - w ramach nowego wydarzenia

Wraz z piaskowymi potworami.

W For Honor rozpoczęło się wydarzenie, nawiązujące do serii Prince of Persia. W ramach akcji, która potrwa do 2 kwietnia, w grze pojawił się tytułowy Książę.

Całość podzielono na dwa rozdziały. Pierwszy - Władcy Czasu - oferuje wariację trybu Dominacji, która rozgrywa się na zmienionej mapie Port. W module gracze walczą z piaskowymi potworami i atakującym co jakiś czas Księciem, posługujący się Sztyletem Czasu. Etap zakończy się 19 marca.

W drugiej fazie arena zmagań przejdzie kolejne modyfikacje, a kontrolę nad perskim bohaterem przejmie jego alter-ego, czyli Mroczny Książę z odsłony o podtytule Dwa Trony. Więcej informacji o kolejnej części wydarzenia twórcy ujawnią jednak w późniejszym terminie.

Akcja pozwala zdobyć 26 rodzajów broni inspirowanych Prince of Persia. Ponadto do sklepu dodano szereg okolicznościowych przedmiotów, w tym stroje oraz brutalną egzekucję używaną standardowo przez Księcia.

Książę Persji jest przeciwnikiem graczy

Poza tym przygotowano powiązaną z wydarzeniem przepustkę z 30 poziomami, wyzwaniami i nagrodami do odblokowania. Do zgromadzenia jest 26 ozdób oraz po jednym stroju bojowym, efekcie piaskowego trybu i ramce emblematu, a także materiały, stal, skrzynie i inne.

Ostatnia duża odsłona Prince of Persia ukazała się w 2010 roku. Gra o podtytule Zapomniane Piaski przedstawiała wydarzenia pomiędzy pierwszą a drugą częścią trylogii opowiadającej o Piaskach Czasu.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze