Pianino i inne elementy wystroju wyspy w materiale z Animal Crossing: New Horizons

Ścianka wspinaczkowa? Czemu nie.

Przedstawiciele Nintendo opublikowali krótki materiał promocyjny gry Animal Crossing: New Horizons, w którym zaprezentowano przykładowe obiekty do wystroju naszego fragmentu wyspy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by na zewnątrz ustawiać elementy przeznaczone w teorii raczej do wnętrz - widzimy choćby pianino czy szafkę z gramofonem i półkę z książkami.

Są też bardziej ogrodowe przedmioty - drewniana huśtawka, stół i krzesła, zestaw leżaków. Materiał prezentuje różne style urządzania swojej działki.

Grę rozpoczynamy wyłącznie z namiotem, ale z biegiem czasu będzie można zamienić go na prawdziwy dom, który następnie rozbudujemy. W nowej odsłonie mamy jednak okazję w większym stopniu ulepszać okolicę.

nhwdom
Na urządzaniu działki spędzimy dużo czasu

Animal Crossing: New Horizons debiutuje już 20 marca na Switchu. Trafiamy na „wakacyjną” wyspę, na której otrzymujemy darmową działkę - musimy ją jednak spłacić. Wykonujemy więc różne prace, przy okazji zajmując się swoją własnością i pomagając innym.

Następnie: Techland pracuje nad dużą grą RPG, która ukaże się po Dying Light 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami