"Najlepszy zawodnik FIFA 20 na świecie" nauczy każdego grać za 160 zł

Kurs z osiemnastoletnim Tekkzem.

Tekkz, profesjonalny zawodnik esportowy w FIFA 20 - przez wielu określamy mianem najlepszego na świecie - ruszył z internetowym kursem gry w piłkarską serię od Electronic Arts. Pakiet 16 filmów instruktażowych kosztuje 40 dolarów, a więc ok. 158 zł.

Materiały omawiają kwestie ataku, tworzenia okazji, wykończeń, sztuczek technicznych, formacji i agresywnego stylu gry, z którego słynie osiemnastoletni Donovan „Tekkz” Hunt.

„Ten kurs kompletnie zmieni twój sposób postrzegania gier FIFA. Nauczysz się najlepszych ruchów, budowania szaleńczo skutecznej struktury zespołu i co najważniejsze, strzelania zuchwałych bramek, które sprawią, że twoim oponentom opadnie szczęka” - głosi opis.

Pierwsze trzy materiały - wprowadzenie, określanie stylu gry i formacje - są dostępne za darmo, reszta jest już płatna. Po opłaceniu użytkownik otrzymuje dożywotni dostęp do instruktaży. Kurs dostępny jest na stronie duńskiej firmy GamerzClass, oferującej też materiały od innych profesjonalnych zawodników.

tek2
Plan lekcji z Tekkzem

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Pomimo młodego wieku, Tekkz wygrał już pięć pucharów FUT Championship, pokonując zawodników z całego świata. Strona EsportsEarnings szacuje dochód Tekkza z turniejów na ponad 361 tysięcy dolarów.

Źródło: GamerzClass, Esports Earnings

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami