Lara Croft trafi do Rainbow Six Siege - jako skórka dla jednej z postaci

Nowy wizerunek Ash.

Operacja Void Edge zadebiutuje w marcu w Rainbow Six Siege. Do gry trafią nowi Operatorzy, doczekamy się także przebudowy jednak z podstawowych map. Twórcy wprowadzą też skina Lary Croft.

W słynną archeolożkę zmieni się Ash. Otrzyma też specjalny wygląd broni oraz zawieszkę. Niestety, wbrew temu, co może sugerować materiał wideo, korzystanie z dwóch pistoletów naraz nie jest możliwe.

Dwójka nowych Operatorów to przebijający się przez ściany Oryx oraz tworząca hologram Iana. W tym drugim przypadku hologram może się poruszać, co odróżnia postać od obecnej już w grze Alibi.

Twórcy przeprojektują też mapę Oregon, dostępną w Siege od premiery. Plan pomieszczeń zostanie nieco odmieniony, dodane zostaną też nowe wejścia.

Ubisoft przygotowuje też listę zmian i poprawek w mechanice rozgrywki - między innymi dopracowany system niszczenia barykad czy wzmocnienie lub osłabienie niektórych Operatorów.

Następnie: Mark Hamill otrzymał propozycję wystąpienia w roli Vesemira w serialu Wiedźmin?

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami