Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Siege dostało pierwszą nową mapę od trzech lat

Szmaragdowe Równiny.

Szmaragdowe Równiny to pierwsza od trzech lat, całkiem nowa mapa w sieciowej strzelance Rainbow Six Siege. Akcja toczy się w prywatnej posiadłości na terenie Irlandii Północnej.

„Nic nie może się równać z zapachem deszczu, gdy przemierzasz luksusowe stajnie i ogrody. I choć otoczenie sprawia wrażenie idylli, w powietrzu wyczuć można kłopoty” – czytamy w opisie.

Stylistycznie miejscówka oferuje dwa odrębne podejścia: nowoczesny parter kontrastuje z klasycznym piętrem pałacyku. Twórcy wyjaśniają, że takie podejście powinno nie tylko urozmaicić oprawę, ale także pomóc w komunikacji i określaniu miejsca, gdzie widzimy wroga.

W kluczowe miejsca na mapie dostaniemy się na kilka sposób, zjeżdżając na lince ze świetlika, z pomocą trzech schodów wewnętrznych, czy też przez patio z kominkiem.

„Ta średniej wielkości mapa z przestrzennymi pokojami, wzorowanymi częściowo na mapach Bartlett i Granica, oferuje dużo miejsca do gry” – zapewnia Ubisoft.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze