Twórcy The Sims przygotowują zupełnie inną grę - sugerują oferty pracy

Z destrukcją i eksplozjami.

Studio EA Maxis, odpowiedzialne za cykl The Sims, przygotowuje się do prac nad kolejną dużą grą. Ma to być zupełnie inna produkcja, związana z nową marką - sugerują oferty pracy.

Na oficjalnej stronie firmy można przeczytać, że zarząd poszukuje nowych współpracowników, którzy zajmą się „nową marką” i „kolejnym dużym projektem”.

Zupełnie nowa gra, niezwiązana z istniejącą serią, byłaby pierwszą tego typu produkcją studia Maxis od lat. Firma jest znana przede wszystkim z prac nad The Sims oraz SimCity, ale w przeszłości stworzyła też Spore.

Warto wspomnieć, że oferty pracy związane z nową marką wskazują między innymi na obecność w grze dymu, ognia, wody i eksplozji, a także systemu zniszczeń. Nie zabrakło też wzmianek o grze-usłudze.

spore_gra_symulacyjna_do_pobrania
Spore było wyjątkowo oryginalną produkcją, w której tworzyliśmy od podstaw zupełnie nowe organizmy i zarządzaliśmy ich społecznością

Co ciekawe, już 31 stycznia seria The Sims obchodzi swoje 20 urodziny. Wielu fanów serii podejrzewało, że właśnie w tym okresie Electronic Arts zapowie zupełnie nową odsłonę cyklu.

Źródło: VideoGamer

Następnie: Wszystkie demony Doom Eternal. Jak odnowiono przeciwników z drugiej części serii?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami