Skip to main content

Wygląda na to, że konie nadjeżdżają do The Sims 4

Patataj.

Wygląda na to, że The Sims 4 dostanie wkrótce rozszerzenie wprowadzające konie, co byłoby odpowiedzią na liczne prośby ze strony miłośników tematu jeździectwa.

Wydaje się, że w ostatnim okresie studio Maxis skupia się właśnie na realizowaniu tematów, o które gracze dopraszali się od czasu premiery gry w 2014 roku. Powróciły wilkołaki, następnie rozbudowano nastoletnią fazę życia, by w tym roku gruntownie odświeżyć młodsze dzieci.

Wieści na temat koni nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone, lecz kolejne wskazówki galopują w zawrotnym tempie. Dość powiedzieć, że najnowszy zajawka od EA, z planami rozwoju na nadchodzące miesiące, zaczyna się od słów „przejmij wodze” (poniżej).

Ilustracja stylizowana jest na western, gdzie konie odgrywają kluczową rolę. Mowa o planach na trzy rozszerzenia między czerwcem i wrześniem. Już wszystko to nie zostawia zbyt wiele miejsca na interpretacje, a dodać można także wyciek informacji na Steamie, gdzie na krótko pojawił się dodatek o nazwie Horse Ranch.

To ujawniło wszystkie planowane detale, łącznie ze zrzutami z ekranu. „Wychowuj, trenuj i buduj wyjątkowe więzi z majestatycznymi końmi, które mogą stać się członkami twojej rodziny” - zapewniał opis. Do tego zajmiemy się też mini-owcami i mini-kozami, skosimy trawę, wybierzemy się do okolicznego baru, na tańce czy do parku z przeszkodami dla rumaków. Jest nawet premier: rzekomo 20 lipca.

Oficjalne szczegóły poznamy jutro, 22 czerwca. O godzinie 17:00 polskiego czasu rozpocznie się transmisja na żywo, z detalami na temat trzech wspomnianych rozszerzeń.

Zobacz także