Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Sims 4: Ranczo już oficjalnie. Do gry w końcu trafią konie

Gracze są podzieleni.

Po dziewięciu latach oczekiwań, miłośnicy koników w końcu znajdą swoje ulubione zwierzęta w The Sims 4. Dodatek pod tytułem Ranczo ukaże się 20 lipca na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Hoduj i trenuj majestatyczne konie, budując z nimi więź. Są to nowi członkowie rodziny, których możesz dowolnie personalizować. Opiekuj się także owcami i kozami miniaturkami albo zarabiaj na życie, sprzedając domowy nektar” - zapewnia oficjalny opis.

Nie może zabraknąć oczywiście nowych przedmiotów, takich jak gitara rezofoniczna, ozdoba z kołem od wozu czy rustykalny fotel bujany - o ile zdążymy z zakupem do 31 sierpnia. Cena jest niebagatelna, ponieważ została ustalona na całe 189,90 zł.

„Możesz całymi dniami dbać o zadowolenie i czystość swoich zwierząt, zbierać dziką trawę, by je nakarmić, zgarniać koński obornik przydatny do nawożenia roślin czy sprzedawać nektar własnej produkcji. A wszystko to na zaprojektowanym przez siebie ranczu - zdecyduj, czy będzie na nim tradycyjny domek, czy wielka, czerwona stodoła” - czytamy dalej.

Co interesujące, przyjęcie zapowiedzi jest dość mieszane. Część graczy narzeka, że animacje koni nie są najlepsze, a ich proporcje - nie do końca realistyczne. Krytykowany jest też fakt, że całość rozszerzenia stylizowana jest bardziej na westernowe klimaty, a nie na współczesne jeździectwo.

Głos na swoim blogu zabrała nawet Alice Rupert, konsultantka zajmująca się właśnie końmi w grach wideo. Zwraca uwagę, że najważniejszym punktem Rancza może wcale nie być sama treść z dodatku, lecz fakt, że twórcy modów będą mogli zabrać się za tworzenie własnych treści dla koni, jak było po wydaniu The Sims 3: Pets w 2011 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Sims 4

PS4, Xbox One, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze