Star Wars Jedi: Upadły Zakon - planety, holostół, podróż międzygwiezdna

Poznaj sposoby na docieranie na różne światy.

Jedną z głównych możliwości, a wręcz konieczności, w trakcie rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order, są kosmiczne podróże. Odbywają się one po dotarciu do sojuszniczego statku kosmicznego, nazywanego Modliszką.

h001

Nauka podróży międzyplanetarnych odbywa się niedługo po wykonaniu jednej z pierwszych misji. Aby do niej przystąpić należy znajdować się na pokładzie Modliszki, odnaleźć holostół (1) i wejść z nim w interakcję.

h002

Po chwili pojawi się nowy ekran z odkrytymi do tej pory planetami. Ta z żółtą strzałką (2) pokazuje świat, na którym się obecnie znajdujesz. Specjalna ikona (3) oznacza z kolei z planetę, na której znajduje się kolejny cel.

Aby dostać się na daną planetę najedź na nią kursorem (4) i skorzystaj z opcji Leć na planetę (5). Jeśli chcesz, to możesz również sprawdzić holomapę (6) danego świata, o ile wcześniej go odwiedziłeś.

h003

Po zatwierdzeniu celu podróży rozpocznie się lot. Wystarczy poczekać kilka chwil, a kiedy kapitan Greez poinformuje o lądowaniu, udaj się na fotel pasażera (7). Kiedy na nim usiądziesz rozpocznie się lądowanie w wybranym świecie.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - holomapa, nawigacja, wskaźniki celu misji

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - szybka podróż, skróty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami