Mark Wahlberg w obsadzie filmu Uncharted - jako Victor "Sully" Sullivan

Pojawi się też Tom Holland jako Nathan Drake.

W powstającym filmie na podstawie serii Uncharted pojawi się Mark Wahlberg, który wcieli się w Victora „Sully” Sullivana, czyli mentora i najbliższego przyjaciela Nathana Drake'a.

Dziennikarze Variety twierdzą, że aktor - znany między innymi z tytułowej roli w adaptacji gry Max Payne i występu w komedii „Ted” - prowadzi obecnie negocjacje z wytwórnią Sony Pictures. Rozmowy są podobne w końcowej fazie.

markh_wahlberg2
Mark Wahlberg

Film skupi się na młodości Nathana, w którego wcieli się Tom Holland, a więc odtwórca Spider-Mana z produkcji Marvela. Reżyserem jest Travis Knight, mający w swoim dorobku między innymi „Bumblebee” - obraz w uniwersum Transformerów.

Co ciekawe, Wahlberg już wcześniej był związany z projektem. Amerykanin miał zagrać samego Drake'a, gdy za kamerą adaptacji serii Uncharted stał David O. Russell - kiedy artysta zrezygnował z prac nad ekranizacją, odszedł też wspomniany aktor.

Scenarzystami nowej wersji filmu są Rafe Judkins, Art Macrum i Matt Holloway. Funkcje producentów pełnią zaś Charles Roven, Alex Gartner, Avi Arad, Ari Arad oraz Asad Qizilbash i Carter Swan.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lutym przyszłego roku w Berlinie. Premierę zaplanowano na 18 grudnia 2020 roku.

Źródło: Variety

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami