Call of Duty: Modern Warfare - Strzelanina, tryb 2 na 2

Najlepsza taktyka, zasady.

Strzelanina (Gunfight) to jedna z nowości w Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku. To prawdopodobnie najbardziej taktyczny i wymagający współpracy tryb w całej grze.

Starcia są bowiem szybkie i niebezpieczne. Kiedy giniemy, nie odradzamy się, a w każdej drużynie jest tylko dwóch graczy - dlatego muszą współpracować.

Zawodnicy korzystający z komunikacji głosowej zawsze wygrają z wrogami, którzy w ogóle sobie nie pomagają. Informowanie o swoich ruchach czy dostrzeżonych oponentach jest tu na wagę złota.

strzelanina

Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wygra 6 rund.

Po każdych dwóch rundach, uzbrojenie jest wymieniane. W Strzelaninie nie korzystamy z własnych zestawów broni. Uzbrojenie jest przydzielane z góry wszystkim - każdy dysponuje taką samą bronią i gadżetami.

Taktyka zależy więc zawsze od tego, jaką broń wylosuje gra. Jeśli mamy strzelbę i rewolwer, może warto nie szarżować i spróbować postrzelić wroga z daleka z rewolweru? Z kolei przy używaniu LKMu warto pamiętać o niskiej mobilności broni.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Znajdź i zniszcz

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Cyberatak

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami