Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Znajdź i zniszcz

Jak wygrać, obrona i atak.

Znajdź i zniszcz to jeden z klasycznych trybów, który powraca w Call of Duty: Modern Warfare - w wersji zwykłej oraz w trybie Hardcore.

Mecz kończy się, gdy jedna z drużyn wygra sześć rund. W każdej rundzie na zmianę jedna drużyna atakuje, a druga broni dwóch celów oznaczonych literami A i B. Celem atakujących jest podłożenie bomby pod jeden z celów.

Inny sposób na wygraną związany jest z zlikwidowaniem całej drużyny przeciwnej. Wygrać tak mogą zarówno obrońcy, jak też atakujący.

Ważne jest sprawdzanie stanu drużyny. Na górze ekranu widzimy ikony symbolizujące naszych sojuszników (1) oraz ikony wrogów (2). Kiedy kolorowe ikony zamieniają się w czaszki, to znaczy, że dany zawodnik nie żyje.

To oczywiście bardzo ważne. Gdy widzimy, że gramy sami przeciwko kilku oponentom, należy grać bardzo ostrożnie. Z kolei jeśli został jeden obrońca i kilku naszych towarzyszy, to możemy grać bardziej odważnie czy zająć się podłożeniem bomby.

Obrońcy powinni grać możliwie najbardziej defensywnie. Wybrać dogodną pozycję, z której mogą obserwować drogę prowadzącą od spawnu wrogów do jednego z celów - prędzej czy później atakujący muszą nadejść, dlatego warto się po prostu na nich zaczaić.

Z kolei przy ataku warto skorzystać z granatów dymnych oraz błyskowych, by przeprowadzić udany szturm i zdezorientować obronę.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Noktowizor

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Strzelanina, tryb 2 na 2

O autorze
Komentarze