Destiny 2 - co to są zlecenia?

Wyzwania od postaci.

Zlecenia to chleb powszedni każdego gracza, który ukończył już kampanie Destiny 2 i osiągnął tak zwany soft cap - poziom Mocy, który stosunkowo łatwo osiągnąć poprzez wykonywanie jakichkolwiek czynności.

Zlecenia to różne wyzwania, które kupujemy (na przykład za Migot, zawsze są to małe sumy) od różnych postaci. Właściwie większość NPC-ów, z którymi można porozmawiać, ma dla nas zlecenia.

Zavala posiada zlecenia dotyczące Szturmów, Shaxx ma takie związane z Tyglem, a postacie w punktach startowych wszystkich planet mają zlecenia związane z aktywnościami na tych planetach.

zlecenia1

Zlecenia są często częścią cotygodniowych aktywności, kiedy musimy po prostu zapełniać procentowy pasek postępu aktywności na danej planecie - wykonywanie zleceń jest wtedy bardzo pomocne.

Niektóre zlecenia oferują też w nagrodę przydatne zasoby czy nawet sprzęt, więc zawsze warto zwracać uwagę, co dostaniemy za dane zlecenie. Po wykonaniu zlecenia, wybieramy w zakładce Zadania ikonę danego zlecenia i klikamy w nią, by odebrać nagrody.

zlecenia2

Zawsze warto mieć aktywne zlecenia do wykonywania, szczególnie do Tygla czy Gambitu. Jeśli chcemy grać w tryby rywalizacji, bo musimy odhaczyć cotygodniowe wyzwania z nimi związane, zlecenia robimy wtedy po prostu przy okazji.

Następnie: Destiny 2 - jak założyć klan

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Destiny 2 - gdzie kupić broń, czy warto?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami