Skip to main content

Ruszyła świąteczna wyprzedaż Epic Games Store. Jest już pierwsza gra za darmo

Firma chce podobno rozdać aż 17 tytułów.

Nadchodzi koniec roku, pora więc na promocyjne kupony w Epic Games Store. Zgodnie z coroczną tradycją, w sklepie znajdziemy masę gier w przyzwoitych cenach, a jedną pobierzemy nawet za darmo.

W tym tygodniu świątecznym prezentem jest Destiny 2: Legacy Collection, a więc pakiet zawierający „podstawkę” oraz trzy dodatki: Twierdza Cieni, Poza Światłem oraz Królowa Cieni. Oferta wygaśnie 20 listopada - w przyszłą środę - o godzinie 19:00 czasu polskiego.

  • Destiny 2: Legacy Collection za darmo w Epic Games Store - pobierz

Gdy Destiny 2 zniknie z oferty, Epic ujawni tytuł kolejnej darmowej gry. Według doniesień uznanego leakera billbil-kuna, firma planuje rozdać łącznie 17 produkcji, zaczynając własnie od 20 grudnia. Gry będą podobno oferowane codziennie, aż do 4 stycznia. Pozostaje trzymać kciuki, że pogłoski okażą się prawdziwa.

Jest wyprzedaż, muszą być więc także kupony. Podobnie jak przy innych okazjach, gracze mogą korzystać z 33-procentowej zniżki przy zakupach za co najmniej 59,99 złotych. Oczywiście jest też program nagród Epic Games, w ramach którego możemy otrzymać zwrot do 10% kosztu wszystkich zakupów w sklepie. Szczegóły opisano na stronie promocji. Akcja potrwa do 10 stycznia.

Wracając jeszcze do darmowej gry, warto mieć na uwadzę, że Destiny 2 przechodzi aktualnie dosyć ciężki okres. Bungie ma coraz większy kłopot z utrzymaniem zainteresowania graczy, a największa z zapowiadanych atrakcji - aktualizacja The Final Shape - została niedawno opóźniona. Grze daleko jednak od statusu „martwej”, więc chętni do rozgrywki na pewno się znajdą.

Read this next