Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa klasa w Destiny 2 przypomina o przecieku na temat… Destiny 3

Swoboda umiejętności.

Rozszerzenie Ostateczny Kształt dla Destiny 2 wprowadzi nowość, którą jeden z leakerów ujawnił już jakiś czas temu. Co interesujące, o specjalnej „pryzmatycznej” klasie postaci wspominano w kontekście Destiny 3.

Ta trafi właśnie do dodatku. „Strażnicy będą po raz pierwszy władać Światłem i Ciemnością jednocześnie, korzystając z podklasy pryzmatycznej. Ta podklasa wprowadza nowe możliwości wzmacniania i personalizowania stylów rozgrywki poprzez łączenie wielu typów żywiołów. Ponadto każda z klas otrzyma wyjątkową zdolność granatu, łączącego w sobie kilka żywiołów” - czytamy w opisie.

To o tyle interesujące, że jeden z leakerów zajmujących się Destiny - rzekomo były pracownik Bungie - już miesiąc temu zapewniał w serwisie Reddit, że jedną z najważniejszych nowości w Destiny 3 ma być właśnie rezygnacja z klas postaci i postawienie na swobodny wybór umiejętności specjalnych.

Zobacz na YouTube

„Destiny 3 jest (było? nie wiem) rozwijane pod nazwą kodową Payback” - napisał wtedy. „Jedną z dużych zmian jest (lub było, znowu nie wiem) to, że klasy przestaną istnieć i [twórcy] pozwolą każdej postaci na wybranie dowolnej umiejętności, ponieważ nie ma powodu, dla którego nie można tego zrobić”.

Dlatego też nowa „pryzmatyczna” podklasa byłaby idealnym wprowadzeniem do tego, co zobaczymy w Destiny 3. O ile gra faktycznie powstaje. Jak widać powyżej, sam leaker nie ma co do tego wątpliwości, a nie jest tajemnicą, że Bungie boryka się obecnie ze sporymi problemami i mogło skasować projekt.

Do nieoficjalnych wypowiedzi można także dodać oficjalne słowa Luke’a Smitha, dyrektora kreatywnego studia. Ten w ciekawy sposób dobrał niedawno słowa: „Ale spotkanie ze Świadkiem to z pewnością nie koniec Destiny - zapewnił deweloper, mówiąc o Ostatecznym Kształcie. „Po konfrontacji ze Świadkiem powiemy wam, co dalej szykujemy dla Destiny 2 oraz dalej... Do zobaczenia wkrótce”.

Read this next