Call of Duty: Modern Warfare na PC w nowym zwiastunie - 4K i nielimitowana liczba FPS

Oraz ray tracing i nie tylko.

Activision opublikowało nowy zwiastun strzelanki Call of Duty: Modern Warfare. Nagranie prezentuje wersję PC nadchodzącej produkcji.

Film przedstawia sceny zarejestrowane na komputerze osobistym, a także najważniejsze cechy wydania przygotowanego z myślą o wspomnianej platformie. Gra zaoferuje między innymi opcję zabawy w 4K oraz nielimitowanej liczbie klatek na sekundę.

Materiał obiecuje również „mnóstwo ustawień grafiki” - funkcje pozwolą dostosować jakość wyświetlanej oprawy wizualnej do możliwości posiadanego sprzętu. Do tego obsługa kilku ekranów oraz ultrapanoramicznych monitorów (w formacie 21:9).

Na PC nie zabraknie też ray tracingu, czyli rozpowszechnionej przez Nvidię techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Z możliwości rozwiązania skorzystają jednak tylko posiadacze kart graficznych z serii RTX.

cod_mw_trailer_pc
Call of Duty: Modern Warfare skupia się na współczesności

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - premiera i najważniejsze informacje

Strzelanka jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. W planach jest kampania fabularna, w której weźmiemy udział w misjach rozgrywanych w różnych zakątkach świata, a także rozbudowany moduł wieloosobowy.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że wersja komputerowa będzie - podobnie jak ubiegłoroczna odsłona - dostępna wyłącznie w cyfrowym sklepie Battle.net.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami