Star Wars Jedi: Fallen Order - potyczki z AT-ST i bossem w nowych fragmentach rozgrywki

Oraz sekwencje zręcznościowe.

Wybrani dziennikarze mieli niedawno okazję przetestować wczesną wersję Star Wars Jedi: Fallen Order i teraz opublikowali materiały prezentujące nowe fragmenty rozgrywki.

Prowadzący w serwisie YouTube kanał Game Clips and Tips udostępnili wideo przedstawiające najciekawsze elementy gry. W nagraniu ukazano między innymi potyczkę z maszyną kroczącą AT-ST - kluczem do sukcesu okazało się odrzucanie pocisków za pomocą Mocy.

W wideo jest też walka z tak zwaną Dziewiątą Siostrą - Inkwizytorką, której celem jest polowanie na zbiegłych rycerzy Jedi. Posługująca się mieczem świetlnym kobieta spełni najprawdopodobniej funkcję jednego z bossów.

Własny materiał opublikował również portal Easy Allies. Zaprezentowano nie tylko starcia z przeciwnikami, ale również ujęcia ze spokojniejszych sekwencji zręcznościowych, koncentrujących się między innymi na omijaniu przeszkód terenowych.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) - premiera i najważniejsze informacje

Akcję gry osadzono pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu filmowej sagi. Głównym bohaterem jest padawan Jedi, który zdołał przetrwać wydany przez Imperatora rozkaz 66 i ukrywa się przed siłami Imperium.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną nastawioną na zabawę w pojedynkę, w planach nie ma też transakcji cyfrowych.

Następnie: Need for Speed Heat - wymagania na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami