Destiny 2 - broń egzotyczna: Perfekcyjna Epidemia (Outbreak Perfected)

Jak zdobyć.

Perfekcyjna Epidemia to nowa wersja egzotycznego karabinu pulsacyjnego, który pojawił się w pierwszym Destiny. Jest to świetna broń, idealna do zadawania obrażeń bossom.

Stałe strzelanie do jednego celu sprawia bowiem, że wokół wroga powstają małe drony, zadając mu dodatkowe obrażenia. Takie drony powstają też z mniejszych wrogów, gdy zabijemy ich trafieniami precyzyjnymi.

Na obrażenia dla jednego większego celu wpływa jednak cecha dodatkowa - zadajemy tym więcej obrażeń, im więcej nano-dronów przyczepi się do naszego celu.

Zdobycie Perfekcyjnej Epidemii nie jest trudne. Wymaga tylko trochę czasu.

Jak zdobyć Perfekcyjną Epidemię

By rozpocząć questa na tę broń, musisz spełnić jeden warunek - mieć wykonany wątek Wróg mojego wroga na Tytanie. To wątek z podstawowej wersji gry, więc powinieneś mieć już go zaliczonego.

Jeśli wykonałeś ten szereg misji, możesz już udać się na platformę i przejść do drugiej części lokacji przejściem w budynku (1).

outbreak

Przedzieraj się przez korytarze, aż dotrzesz na niższy poziom i do pomieszczenia z wielką szybą i przeciwnikami. Po prawej stronie od wejścia jest pomarańczowy artefakt (2). Gdy pokonasz wrogów, otworzą się drzwi (3).

outbreak2

Idź przez nowo otwarte przejście, a następnie otwórz drzwi po lewej stronie. Wejdź do pomieszczenia głównego i podejdź na jego koniec. Ustaw się przodem do wejścia, tak żeby mieć biurka i komputery przed sobą. Tutaj leży Transponder Upadłych (4).

outbreak3

Ten przedmiot jest niezbędny, by zdobyć Perfekcyjną Epidemię. Podnieś go.

Dane z węzłów, Utracone sektory

Masz już Transponder, ale teraz trzeba go odszyfrować. Musisz zdobyć dane z węzłów ukryte w sześciu Utraconych Sektorach. Na szczęści aż 4 z nich są na Ziemi. Zacznij od Atrium (5). Węzły znajdziesz, gdy zejdziesz z zardzewiałych, zniszczonych schodów - wtedy zamiast iść prosto przejdź do małego pomieszczenia po lewej. Węzły leżą na końcu (6).

outbreak4

Następnie udaj się do sektoru obok - Wdowiego Traktu (7). Pokonaj wrogów, a węzeł danych znajdziesz na piętrze, nad skrzynią (8).

outbreak5

Następny sektor, który musisz odwiedzić, to Odpływ (9). Pamiętaj, że wejście jest od strony rzeki, na najniższym poziomie. Kiedy już w sektorze walcząc z wrogami wyjdziesz z budynku do ogromnej jaskini z fioletowymi płachtami, spójrz w dół, w lewo - w oddali są dwie skrzynie przykryte fioletowym płótnem (10). Węzeł danych jest między nimi.

outbreak6

Ostatni sektor w EDZ do odwiedzenia to Wodogrzmoty Szeptu (11). Gdy wejdziesz do dużej jaskini, opadnij od razu na dół z dużej wysokości i spójrz w prawo - zobaczysz zieloną poświatę (12), tam znajduje się cel.

outbreak7

Pora udać się na Nessusa. Pierwszy sektor do odwiedzenia to Wyrwa (13). Pokonaj bossa, by spokojnie móc zebrać węzeł danych, który znajduje się w kontenerze (14) na lewo od skrzyni.

outbreak8

Teraz pójdź do Sępiej Jamy (15). Węzeł jest na prawo od końcowej skrzyni, ale za ścianą (gdy podskoczysz, zauważysz go). Musisz wyskoczyć za krawędź podłogi tak, by potem drugim skokiem zawrócić za ścianę i podnieść przedmiot (16).

outbreak9

To wszystko - masz już wszystkie węzły. Teraz musisz udać się na Farmę na Ziemi. Gdy się tam pojawisz, przejdź od razu w prawo - zejdź pod budynek wejściem do piwnicy. Tam, pod ścianą po prawej, znajdziesz Upadłego. Rozmawiając z nim aktywujesz misję Godzina Zero.

Godzina Zero

Perfekcyjna Epidemia to nagroda za wykonanie misji Godzina Zero. Jest jeden haczyk - masz na to tylko 20 minut. Trzeba się naprawdę śpieszyć, by tego dokonać, ponieważ lokacja składa się z wielu obszarów, a wrogów po drodze do końcowej walki jest sporo.

Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie znajomych, którzy mogliby nam pomóc w tym zadaniu. Wrogowie potrafią bowiem zadawać spore obrażenia, a bezpieczna, defensywna rozgrywka nie wchodzi raczej w grę z uwagi na limit czasowy.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami