Destiny 2 - Sezon Nieśmiertelnych, przepustka sezonowa

Rangi i nagrody.

Dodatek Twierdza Cieni do Destiny 2 wprowadził nie tylko nowe misje i lokacje, ale też przepustkę sezonową - wykonaną na wzór season passów z gier typu Fortnite czy Apex Legends.

Każda przepustka przypisana jest do trwającego akurat sezonu. Pierwszy - darmowy dla każdego, kto kupi Twierdzę Cieni - sezon w Destiny 2 to Sezon Nieśmiertelnych. Zakończy się 10 grudnia.

Kolejne przepustki sezonowe będą już odpłatne w wersji. W zakładce Sezony w menu widzimy dwa rzędy nagród. Ten na górze, na szarym tle (1) symbolizuje darmowe rangi sezonowe. Ten niżej, na niebieskim tle (2), to już nagrody przepustki sezonowej.

sezony

Wykonywanie wszystkich czynności w Destiny 2 zwiększa powoli rangę sezonową. W ten sposób zyskujemy kolejne poziomy przepustki sezonowej, odblokowując kolejne nagrody.

Trzeba pamiętać, że aby odebrać nagrodę, trzeba na nią kliknąć w menu Sezony.

Większość nagród z przepustki sezonowej to różnego rodzaju zasoby, waluta lub przedmioty kosmetyczne. Co jakiś czas dostaniemy też jednak broń egzotyczną - co ważne, zawsze jako część darmowego rozwoju rangi sezonowej.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami