Cyberpunk 2077 pozwoli zmusić wroga, by zaatakował sam siebie

Demoniczna zdolność.

W Cyberpunk 2077 pojawi się nietypowa umiejętność, która pozwoli zmusić wybranego przeciwnika, by zaatakował sam siebie.

Redakcja serwisu GameSpot uczestniczyła niedawno w pokazie gry na trwających targach PAX Australia. Dziennikarze zwrócili uwagę na umiejętność o wymownej nazwie Demon Software, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „demoniczne oprogramowanie”.

Wspomniana zdolność pozwala nakazać wskazanemu oponentowi, aby zranił sam siebie. Prowadzący prezentację przejął kontrolę nad ręką wybranego wroga, a następnie kończyna zaatakowała resztę ciała przeciwnika.

cyber_demon
Demoniczne oprogramowanie przyda się w walce

Warto zaznaczyć, że w grze pojawi się wiele innych umiejętności opartych na hakowaniu. Przykładem jest Nano Wire, umożliwiające podłączenie się do umysłów określonych postaci (aczkolwiek moc posłuży też do zabijania).

Na targach PAX Australia prezentowany jest fragment rozgrywki, który mogli ujrzeć już uczestnicy tegorocznych edycji E3, Gamescomu i Tokyo Game Show. Na razie nie wiadomo, kiedy zapis gameplayu zostanie opublikowany w internecie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. Gra oparta jest na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha - akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w najemnika próbującego przetrwać w mieście.

Źródło: GameSpot

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami