Borderlands 3 - Childhood's End: Water purifier, laboratorium Tannis

Misja dodatkowa w Devil's Razor na Pandorze.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą można rozpocząć po odkryciu w kampanii fabularnej regionu o nazwie Devil's Razor, znajdującego się na planecie Pandora (po tym, jak trafisz na planetę ponownie).

z177

Aby rozpocząć misję zlokalizuj monitor (strzałka na mapie) i wejdź z nim w interakcję, po czym przyjmij zlecenie. Zacznij od skierowania się do urządzenia o nazwie Water purifier (oczyszczacz wody) i przyjrzyj mu się. Okaże się, że nie działa poprawnie.

z181

Poczekaj na wskazówkę Tannis i udaj się do jej laboratorium w pobliskiej lokacji o nazwie Konrad's Hold. Do laboratorium dotrzesz po przejściu przez kilka lokacji z przeciwnikami, a finalnie korzystając z windy i wskakując do zepsutej rury. Po dotarciu na miejsce zlokalizuj portret (1).

z182

Przesuń go i wciśnij przycisk, który się pojawi. Przejdź do nowego miejsca i wejdź w interakcję z misiem (2) na kanapie.

z183

Po wysłuchaniu rozmowy skorzystaj z pobliskiej dźwigni, żeby podnieść kratę. Przyjrzyj się maszynie (3), a potem podnieś ogniwo zasilające (Power fuse - 4), które umieść w pobliskiej skrzynce.

z184

Następnie strzel po kolei w dwie tarcze (5, 6), co odblokuje drogę do działka RKT Sentry. Po wysłuchaniu kolejnego dialogu zniszcz je, a także drewnianą osłonę nad drabiną i wejdź po niej na górę. Wejdź w kontakt z satelitą, po czym wróć do miejsca startu zadania, aktywuj oczyszczacz wody i porozmawiaj z Vaughnem, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - The Feeble and the Furious: Lizzie, Pappy

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - ECHOnet Neutrality: Edgren, UG-THAK

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami