Tryb treningowy z Titanfall 2 ukończony w błyskawicznym tempie

Nietypowy wyczyn gracza.

W Titanfall 2 dostępny jest tor przeszkód - pełniący funkcję samouczka tryb treningowy, który możemy przechodzić wielokrotnie, próbując osiągnąć jak najlepszy czas. Jeden z graczy dotarł do mety w błyskawicznym tempie, ustanawiając nowy rekord świata.

Użytkownikowi posługującemu się pseudonimem Cash Mayo udało się ukończyć szkolenie w zaledwie 11,7 sekund. Swój nietypowy wyczyn zaprezentował w filmie opublikowanym na własnym kanale w serwisie YouTube.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że poprzedni rekord - 11,9 sekund - także należał do wspomnianego gracza. W obu przypadkach kluczem do szybkiego przejścia toru okazały się granaty, których wybuchy rozpędziły prowadzoną postać.

Co ciekawe, Cash Mayo od dawna szlifuje umiejętności w trybie treningowym. Trzy lata temu ukończenie samouczka zajmowało internaucie dwa razy więcej czasu - do mety docierał w niespełna 26 sekund.

Zobacz: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Titanfall 2 to wydana w 2016 roku strzelanka z mechami od Respawn Entertainment. Kilka miesięcy temu studio udostępniło osadzoną w uniwersum gry darmową produkcję battle royale - Apex Legends.

Następnie: Zwiastun Death Stranding zachęca do zjednoczenia społeczeństwa

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami