Błąd w Ghost Recon Breakpoint pozwala wyeliminować głównego przeciwnika na samym początku gry

Nietypowa sytuacja.

W czwartek rozpoczęły się otwarte testy Ghost Recon Breakpoint - kolejnej odsłony serii strzelanek. Okazuje się, że jeden z błędów pozwala graczom wyeliminować głównego przeciwnika na samym początku gry.

Antagonistą nowej części jest Cole D. Walker - zbuntowany członek oddziału Duchów kierujący grupą o nazwie Wilki. Wraz z towarzyszami postać (w którą wciela się aktor Jon Bernthal) przejmuje kontrolę nad wyspą Aurora, gdzie toczy się akcja produkcji.

Biorący udział w testach użytkownik forum Reddit o pseudonimie Silentinsub twierdzi jednak, że zdołał wyeliminować złoczyńcę kilka minut po rozpoczęciu rozgrywki. Na dowód opublikował zrzut ekranu z ciałem martwego wroga.

Made it out of the crashsite to run into an old friend. Did I beat the game? from r/GhostRecon

Internauta wyjaśnia, że na Cole'a natknął się szukając trzech helikopterów. Przy drugim ujrzał, jak antagonista kogoś zabija, po czym gracz rozpoczął wycieczkę do trzeciej maszyny. Wówczas musiał zmierzyć się z pięcioma wrogami, a gdy walka dobiegła końca, zauważył czołgającego się po ziemi Walkera, którego zlikwidował.

Podobnego wyczynu dokonał użytkownik posługujący się pseudonimem SuperBabyAway, ale w tym przypadku wyeliminował złoczyńcę, gdy siedział już za sterami śmigłowca. Jednostka jest co prawda niezniszczalna, ale udało się wrzucić do środka granaty.

I guess I just beat the game? from r/GhostRecon

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint - premiera i najważniejsze informacje

Oczywiście opcja zabicia Cole'a na samym początku zabawy jest najprawdopodobniej efektem błędu. Obrazki graczy wskazują, że gra nie uwzględniła faktu, że główny antagonista stracił życie, a ponadto gracze nie powinni mieć możliwości zniszczenia helikoptera.

Z relacji użytkowników forum Reddit wynika jednak, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Przekonują, że usterka obecna była podobno już w zamkniętych testach strzelanki, a Silentinsub i SuperBabyAway nie są jedynymi, którym udało się szybko zlikwidować Walkera.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Red Dead Redemption 2 bez fabularnych DLC - Rockstar chce skupić się na trybie sieciowym

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami