Błąd w Ghost Recon Breakpoint pozwala wyeliminować głównego przeciwnika na samym początku gry

Nietypowa sytuacja.

W czwartek rozpoczęły się otwarte testy Ghost Recon Breakpoint - kolejnej odsłony serii strzelanek. Okazuje się, że jeden z błędów pozwala graczom wyeliminować głównego przeciwnika na samym początku gry.

Antagonistą nowej części jest Cole D. Walker - zbuntowany członek oddziału Duchów kierujący grupą o nazwie Wilki. Wraz z towarzyszami postać (w którą wciela się aktor Jon Bernthal) przejmuje kontrolę nad wyspą Aurora, gdzie toczy się akcja produkcji.

Biorący udział w testach użytkownik forum Reddit o pseudonimie Silentinsub twierdzi jednak, że zdołał wyeliminować złoczyńcę kilka minut po rozpoczęciu rozgrywki. Na dowód opublikował zrzut ekranu z ciałem martwego wroga.

Made it out of the crashsite to run into an old friend. Did I beat the game? from r/GhostRecon

Internauta wyjaśnia, że na Cole'a natknął się szukając trzech helikopterów. Przy drugim ujrzał, jak antagonista kogoś zabija, po czym gracz rozpoczął wycieczkę do trzeciej maszyny. Wówczas musiał zmierzyć się z pięcioma wrogami, a gdy walka dobiegła końca, zauważył czołgającego się po ziemi Walkera, którego zlikwidował.

Podobnego wyczynu dokonał użytkownik posługujący się pseudonimem SuperBabyAway, ale w tym przypadku wyeliminował złoczyńcę, gdy siedział już za sterami śmigłowca. Jednostka jest co prawda niezniszczalna, ale udało się wrzucić do środka granaty.

I guess I just beat the game? from r/GhostRecon

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint - premiera i najważniejsze informacje

Oczywiście opcja zabicia Cole'a na samym początku zabawy jest najprawdopodobniej efektem błędu. Obrazki graczy wskazują, że gra nie uwzględniła faktu, że główny antagonista stracił życie, a ponadto gracze nie powinni mieć możliwości zniszczenia helikoptera.

Z relacji użytkowników forum Reddit wynika jednak, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Przekonują, że usterka obecna była podobno już w zamkniętych testach strzelanki, a Silentinsub i SuperBabyAway nie są jedynymi, którym udało się szybko zlikwidować Walkera.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Red Dead Redemption 2 bez fabularnych DLC - Rockstar chce skupić się na trybie sieciowym

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami