Gry z Batmanem za darmo w Epic Games Store od 19 września

Serie LEGO i Arkham?

Epic Games Store ujawnił, że 19 września udostępni za darmo gry z Batmanem w roli głównej. Nie ujawniono, jakie dokładnie tytuły zostaną zaoferowane, ale zasugerowano, że zainteresowani pobiorą kilka pozycji.

W miejscu, gdzie zazwyczaj widnieje nazwa kolejnej bezpłatnej produkcji, umieszczono tylko znaki zapytania. Sklep opublikował jednak grafikę z wizerunkiem Mrocznego Rycerza, składającą się z mniejszych ilustracji.

batman_epic
Wkrótce zainteresowani ściągną gry z Batmanem

Obrazki nawiązują do różnych gier z Batmanem. Internauci zauważyli odniesienia do trzech odsłon cyklu LEGO oraz trzech części serii Arkham od Rocksteady. Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że tym razem Epic Games Store udostępni nie jedną czy dwie, a sześć pozycji.

Wszystko wyjaśni się za tydzień, czyli 19 września - wówczas sklep prowadzony przez autorów Fortnite oraz silnika Unreal Engine powinien udostępnić za darmo wymienione produkcje z Mrocznym Rycerzem.

Do tego czasu zainteresowani mogą bezpłatnie pobrać Conarium - grę przygodową inspirowaną twórczością H.P. Lovercrafta. Fabuła opowiada o wyprawie grupy czterech naukowców na Antarktydę - celem jest przekroczenie granic ludzkiego ciała.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Anthem w ofertach Origin Access Basic i EA Access

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami