Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem w ofertach Origin Access Basic i EA Access

Na PC i konsolach.

Firma Electronic Arts poinformowała, że Anthem - najnowszy projekt studia BioWare - trafiło do ofert abonamentów Origin Access Basic i EA Access.

Subskrybenci wspomnianych usług otrzymali standardową edycję produkcji. Zainteresowani mogą zapoznać się ze wszystkimi treściami z podstawowej wersji tytułu i wydanych po premierze bezpłatnych aktualizacji.

Gra oferuje cztery różne pancerze wspomagane

Anthem jest nastawioną na kooperację strzelanką z elementami RPG w stylu Destiny i The Division. Gracze wspólnie z innymi użytkownikami eksplorują wirtualny świat i realizują przygotowane przez twórców misje.

Akcję osadzono w futurystycznym uniwersum. W trakcie rozgrywki wcielamy się w pilotów javelinów, czyli specjalnych pancerzy wspomaganych. Do naszej dyspozycji oddano cztery maszyny o unikalnych cechach i zdolnościach.

Zobacz: Anthem - poradnik i najlepsze porady

Origin Access Basic i EA Access to bliźniacze abonamenty skierowane odpowiednio do posiadaczy PC oraz konsol PS4 i Xbox One - za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier.

Abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą - najczęściej w formie 10-godzinnych wersji próbnych.

Źródło: EA

Następnie: I, the Inquisitor tytułem gry na podstawie powieści Jacka Piekary. Pierwsze informacje i grafiki

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze