Anthem w ofertach Origin Access Basic i EA Access

Na PC i konsolach.

Firma Electronic Arts poinformowała, że Anthem - najnowszy projekt studia BioWare - trafiło do ofert abonamentów Origin Access Basic i EA Access.

Subskrybenci wspomnianych usług otrzymali standardową edycję produkcji. Zainteresowani mogą zapoznać się ze wszystkimi treściami z podstawowej wersji tytułu i wydanych po premierze bezpłatnych aktualizacji.

anthem_javeliny_4
Gra oferuje cztery różne pancerze wspomagane

Anthem jest nastawioną na kooperację strzelanką z elementami RPG w stylu Destiny i The Division. Gracze wspólnie z innymi użytkownikami eksplorują wirtualny świat i realizują przygotowane przez twórców misje.

Akcję osadzono w futurystycznym uniwersum. W trakcie rozgrywki wcielamy się w pilotów javelinów, czyli specjalnych pancerzy wspomaganych. Do naszej dyspozycji oddano cztery maszyny o unikalnych cechach i zdolnościach.

Zobacz: Anthem - poradnik i najlepsze porady

Origin Access Basic i EA Access to bliźniacze abonamenty skierowane odpowiednio do posiadaczy PC oraz konsol PS4 i Xbox One - za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier.

Abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą - najczęściej w formie 10-godzinnych wersji próbnych.

Źródło: EA

Następnie: I, the Inquisitor tytułem gry na podstawie powieści Jacka Piekary. Pierwsze informacje i grafiki

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami