Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem - Bioware zaczyna "dłuższy proces" naprawy gry

Lepiej późno niż wcale?

Christian Dailey, szef studia Bioware Austin, poinformował na oficjalnym blogu firmy, że mały zespół deweloperów rozpoczyna proces naprawy i ulepszania gry Anthem. Obecnie trwa faza „inkubacji”.

„Inkubacja jest naszym wewnętrznym terminem - oznacza, że w praktyce wracamy do fazy eksperymentów i prototypu, by ulepszyć różne aspekty gry, które wymagają poprawy” - zaznaczył producent.

Zobacz na YouTube

„Jesteśmy niewielkim zespołem (około 30 osób) i stopniowo robimy postępy, by osiągnąć najważniejsze cele. To wszystko będzie jednak dłuższym procesem”.

Bioware podkreśla, że będzie częściej komunikować się z fanami i przedstawiać różne pomysły. Deweloperzy zaznaczają także, że to, co zobaczymy, „nie zawsze będzie wyglądać dobrze” - ponieważ twórcy chcą prezentować naprawdę wczesne formy swoich rozwiązań i nowych elementów.

Anthem zadebiutowało na początku 2019 roku. Produkcja borykała się z problemami technicznymi, ale fani sieciowych gier w stylu Destiny narzekali przede wszystkim na zbyt odczuwalną powtarzalność i brak angażujących zajęć po ukończeniu głównej fabuły.

Źródło: Blog Bioware

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Anthem

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze