Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem wprowadzi frakcję futurystycznych piratów

Są nowe grafiki koncepcyjne.

BioWare ujawniło, że Anthem 2.0 - odnowiona i przebudowana wersja gry - wprowadzi nową frakcję: futurystycznych piratów.

Szef oddziału studia z Austin - Christian Dailey - opublikował grafiki koncepcyjne. Jedna prezentuje grenadiera z ugrupowania zwanego Pirates of Blood Wind. Jegomość wyposażony jest w broń palną i materiały wybuchowe. Twarz osobnika sugeruje, że jest robotem, ale niewykluczone, że nosi jedynie specyficzną maskę.

Inne udostępnione przez dewelopera obrazki przedstawiają zaś lokacje, nad którymi pracują twórcy, w tym siedzibę wspomnianej frakcji piratów - na ilustracji zauważyć można budowle z żaglami i kamienną strukturą w kształcie czaszki w tle.

Natomiast odpowiadając jednemu z fanów na Twitterze, Dailey ujawnił, że twórcy eksperymentują z różnymi formułami PvP - przygotowano na przykład battle royale w stylu trybu z Battlefield 5. Zaznaczył jednak, że ten element nie jest priorytetem i może ostatecznie nie pojawić się w grze.

Na razie nie wiadomo, kiedy - ani w jakiej postaci - ukaże się Anthem 2.0. Jakiś czas temu BioWare ogłosiło, że rozpoczyna długi proces naprawy i udoskonalenia nastawionej na wieloosobową zabawę produkcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Anthem

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze