Cyberpunk 2077 - kulisy powstania trailera z E3

Modele postaci, nagrania motion-capture i inne.

CD Projekt Red opublikowało wideo odsłaniające kulisy powstania zaprezentowanego na tegorocznych targach E3 zwiastuna gry Cyberpunk 2077.

Film przedstawia między innymi znane z trailera - zrealizowanego przez szwedzkie Goodbye Kansas - sekwencje, ale z elementami sprzed ostatecznej obróbki. Materiał pozwala spojrzeć też, jak wyglądał proces uzupełniania elementów otoczenia o dodatkowe szczegóły.

Nie zabrakło także wczesnych wersji modeli postaci. Przykładem jest czarnoskóry gangster, z którym w zwiastunie konfrontuje się V - zaprezentowano, jak przestępca wyglądał jeszcze przed zaimplementowaniem włosów i okularów.

Są również fragmenty nagrań motion-capture z udziałem prawdziwych ludzi, czyli rejestrowania ruchów, na bazie których tworzone są później animacje. Przedstawiono między innymi scenę w samochodzie i walkę.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a w planach jest też wersja na Google Stadia. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w najemnika znanego jako V, który stara się przetrwać w przestępczym półświatku.

Następnie: Gears 5 strąciło Fortnite z pozycji lidera w Xbox Live. Gra Epic Games królowała przez rok

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami