Cyberpunk 2077 - kulisy powstania trailera z E3

Modele postaci, nagrania motion-capture i inne.

CD Projekt Red opublikowało wideo odsłaniające kulisy powstania zaprezentowanego na tegorocznych targach E3 zwiastuna gry Cyberpunk 2077.

Film przedstawia między innymi znane z trailera - zrealizowanego przez szwedzkie Goodbye Kansas - sekwencje, ale z elementami sprzed ostatecznej obróbki. Materiał pozwala spojrzeć też, jak wyglądał proces uzupełniania elementów otoczenia o dodatkowe szczegóły.

Nie zabrakło także wczesnych wersji modeli postaci. Przykładem jest czarnoskóry gangster, z którym w zwiastunie konfrontuje się V - zaprezentowano, jak przestępca wyglądał jeszcze przed zaimplementowaniem włosów i okularów.

Są również fragmenty nagrań motion-capture z udziałem prawdziwych ludzi, czyli rejestrowania ruchów, na bazie których tworzone są później animacje. Przedstawiono między innymi scenę w samochodzie i walkę.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a w planach jest też wersja na Google Stadia. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w najemnika znanego jako V, który stara się przetrwać w przestępczym półświatku.

Następnie: Gears 5 strąciło Fortnite z pozycji lidera w Xbox Live. Gra Epic Games królowała przez rok

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami