Gears 5 - Jack, rozwój drona, ulepszenia

Wykorzystujemy komponenty.

Przez całą kampanię fabularną w Gears 5 towarzyszy nam dron Jack. To już nie tylko metalowa puszka, która czasem otworzy drzwi - tym razem jest o wiele bardziej przydatny.

Drona możemy ulepszać dzięki znajdowanym podczas gry komponentom. To bardzo prosty sposób. Wystarczy włączyć menu Jacka (klikając Tab na PC lub wchodząc do menu przyciskiem opcji na padzie). Ujrzymy wtedy taki ekran:

jack1

Tutaj widoczne są dostępne ulepszenia Jacka. Wybierając dowolną zdolność, możemy ulepszyć jej działanie za pomocą komponentów. Ekran ulepszania umiejętności prezentuje możliwe do wykupienia upgrade'y:

jack2

Jack towarzyszy nam bez przerwy. Może przynosić nam przedmioty czy broń, do której sami nie możemy się dostać - wystarczy wycelować w dany przedmiot i wcisnąć oraz przytrzymać E lub X (na padzie), gdy wyświetli się ikona przycisku.

Jakie zdolności są najlepsze do ulepszania? Wszystko zależy od sytuacji i stylu gry. Jeśli nie jesteśmy mistrzami strzelania, może warto zwiększyć siłę ataku drona. Jeśli lubimy grać ryzykownie, warto zadbać o zwiększenie mocy osłony, którą może zaoferować nam Jack.

Jedno jest pewne - przypominamy, że warto eksplorować każdą lokację. Dzięki temu nie zabraknie wam komponentów do ulepszeń.

Następnie: Gears 5 - łódź, jak używać, czy można ulepszać?

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - korzystanie z osłon: zmiana, unikanie ognia, chwytanie wrogów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami