Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11 - w formie DLC

Oraz Sindel i Spawn.

Warner Bros. ujawniło szczegóły na temat nowych postaci, które trafią do bijatyki Mortal Kombat 11 w formie DLC. Wśród dodatkowych wojowników są Terminator i Joker.

Zabójczy cyborg T-800 z twarzą Arnolda Schwarzeneggera w produkcji studia NetherRealm pojawi się 8 października. Nieznane są szczegóły na temat zdolności bohatera, ale na opublikowanych materiałach posługuje się charakterystyczną strzelbą.

Natomiast Joker - jeden z najbardziej znanych przeciwników Batmana z komiksów wydawnictwa DC - zostanie wprowadzony do gry 28 stycznia 2020 roku. W walce najprawdopodobniej skorzysta z zaostrzonej złotej laski.

W planach są jeszcze dwie dodatkowe postacie - spokrewniona z Kitaną królowa Sindel i służący piekielnym mocom Spawn z historii obrazkowych Todda McFarlane'a. Podopieczni zawitają do produkcji odpowiednio 26 listopada i 17 marca przyszłego roku.

mk11_joker
Joker wita

Zobacz: Mortal Kombat 11 - wszystkie Fatality, jak zrobić; poradnik

Dostęp do wszystkich wymienionych bohaterów uzyskają nabywcy zestawu Kombat Pack, który na PC kosztuje 161,99 zł, a na konsolach 169 zł. Warto zaznaczyć, że w skład pakietu wchodzą jeszcze wydani niedawno wojownicy Shang Tsung i Nightwolf.

Oczywiście Terminatora, Jokera, Sindel i Spawna będzie można również kupić osobno. Ceny nie są na razie znane, ale wspomnianych podopiecznych, których opublikowano jakiś czas temu, można zdobyć po 25 zł.

Mortal Kombat 11 dostępne jest na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Następnie: Death Stranding - nowe informacje ujawniają główny cel gry

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami