Wolfenstein: Youngblood - Wojna chemiczna: podziemia, latarka, trujące maszyny

Eliminujemy broń gazową nazistów.

Jest to zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Pendy Niang w Katakumbach, czyli podziemnej placówce ruchu oporu. Celem będzie dotarcie do Bulwaru Zwycięstwa i skierowanie się do podziemi, aby zniszczyć trujące maszyny nazistów.

036

Po dotarciu na miejsce warto zaopatrzyć się w jednoręczną broń oraz w latarkę, ponieważ wiele miejsc będzie zaciemnionych. Przedzieraj się przez kolejne korytarze, kierując się w stronę pierwszego znacznika. Po dotarciu na miejsce przekręć zawór (1) znajdujący się przy rurze.

037

W ten sposób odsłonisz z drugiej strony rury mechanizm (2), który zniszcz kilkoma strzałami. Właśnie w ten sposób niszczy się trujące mechanizmy. Kontynuuj, aż dotrzesz do pomieszczenia z wodą. Nie wskakuj do niej, tylko idź dalej w prawo.

038

Po chwili dotrzesz do drugiej maszyny, którą należy zniszczyć. Ruszaj dalej, eliminując napotkanych rywali (3). Gdybyś miał problemy ze zbyt dużymi grupami wrogów, to warto wspomagać się na przykład granatami. Idąc dalej dotrzesz też do trzeciej maszyny.

039

Ostatnia z nich znajduje się w pomieszczeniu z biurkiem. Po jej wysadzeniu wskocz do wody, przepłyń na drugi brzeg, a potem wydostań się niszcząc kłódkę (4) na drzwiach i otwierając je.

040

Po wyjściu na powierzchnię zacznij kierować się w stronę stacji metra (5), eliminując napotkanych wrogów lub ich omijając. Po powrocie do Katakumb porozmawiaj z Pendą, co zakończy zadanie.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Milcząca placówka: areszt, ośrodek przesłuchań, dowódca Bayer

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Uratuj Marianne: szpital, uwolnienie, Mały Berlin

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami