Apex Legends - szczegóły 2. sezonu. Zmiany na mapie, smoki, nowa Legenda

Elektryzująca Bitwa.

Studio Respawn Entertainment opublikowało dwa zwiastuny wprowadzające w drugi sezon rozgrywek w Apex Legends, który ruszy 2 lipca. Materiały ujawniają, że mapa doczeka się sporych zmian.

Pierwszy z filmów to kreskówkowa animacja fabularna. Tajemniczy haker, którego tożsamość pozostaje nieznana, wywołał na mapie Królewski Kanion potężne wyładowanie elektromagnetyczne, które zniszczyło wiele konstrukcji, a także otworzyło klatki ze stworzeniami przypominającymi smoki lub wiwerny.

Kolejny zwiastun prezentuje już elementy rozgrywki i nowości drugiego sezonu. To legendarna broń, skiny postaci, emotki wykorzystywane podczas swobodnego spadania na mapę i ligi rankingowe.

Jest też oczywiście nowa Legenda, czyli Wattson. Bohaterka może rozmieszczać elektryczne bariery, a także drona atakującego przeciwników.

Materiały sugerują, że w drugim sezonie ważną rolę odegrają różne kreatury - nie tylko wspomniane wcześniej smoki, ale też Lewiatany, czyli ogromne stworzenia widoczne dotychczas wyłącznie na horyzoncie.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

W filmie olbrzym zgniata nogą jednego z bohaterów podczas walki, co sugeruje, że Lewiatany będą przemieszczać się po mapie. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami