Twórcy Cyberpunk 2077 szukają „menedżera wydawniczego”. Premiera wkrótce?

Nowa gra CD Projekt Red coraz bliżej.

Na stronach CD Projekt Red opublikowano nowe ogłoszenie o pracę - studio szuka „menedżera wydawniczego”, który ma koordynować działania związane z premierą gier firmy. Niewykluczone, że stanowisko dotyczy Cyberpunk 2077.

Nowy członek ekipy miałby brać „aktywny udział” w organizowaniu „całego procesu” prowadzącego do debiutu tytułów. Wśród obowiązków wymienia się wysyłanie finalnych wersji produkcji do Sony i Microsoftu w celu certyfikacji i współpracę z partnerami.

Menedżer odpowiadałby również za wyznaczanie terminów, nadzorowanie kontroli jakości oraz pomoc deweloperom w przygotowywaniu aktualizacji. Asystowałby też agencjom pokroju PEGI i ESRB w przyznawaniu kategorii wiekowych grom.

cyberpunk_2077_premiera
Cyberpunk 2077 pozwoli stworzyć własną postać

Nie jest to na razie jasne, ale być może poszukiwanie osoby na wspomniane stanowisko ma związek ze zbliżającą się premierą Cyberpunk 2077, czyli najnowszym projektem CD Projekt Red. Termin debiutu nie jest znany, ale gra powinna ukazać się do 2021 roku.

Wcześniej polskie studio sugerowało, że datę wydania ujawni na tegorocznym E3. Podczas wydarzenia twórcy zorganizują „mocny show”, dzięki któremu targi staną się najważniejszymi w historii rodzimej firmy.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, choć nie wykluczono, że pojawi się też na konsolach następnej generacji. Produkcja bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha, a akcję osadzono w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii w USA.

Źródło: GamingBolt, CD Projekt

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami