Aktualizacja do Apex Legends wyzerowała postępy graczy

Ale twórcy naprawili problem.

Wdrożona wczoraj do Apex Legends aktualizacja zresetowała postępy niektórych graczy, sprawiając, że utracili wszystkie zdobyte przedmioty. Twórcy zareagowali jednak na problem i przywrócili odblokowane elementy.

Jak się okazuje, deweloperzy z Respawn Entertainment przenieśli część użytkowników na nieprawidłowe serwery, co sprawiło, że po włączeniu gry rozpoczęli z „nowym” kontem. Twórcy wyłączyli jednak na jakiś czas grę online, by usunąć usterkę.

Przedmioty zdobyte i zakupione przed wdrożeniem naprawy (w okresie wadliwie działających serwerów) zostały bezpowrotnie utracone. Osoby, które nabyły w tym czasie wewnętrzną walutę, otrzymają zwrot wirtualnych pieniędzy.

ap2
Gracze na pewien czas utracili poziom, statystyki, odblokowane Legendy i materiały

Aktualizacja 1.1 wprowadziła szereg zmian do Apex Legends. Gracze mogą teraz łatwo zaprosić do grupy użytkowników, z którymi przed chwilą rozegrali mecz.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Dodano też przycisk wyciszenia graczy podczas etapu wybierania Legendy, rozbudowano opcje zgłaszania oszustw i naprawiono pomniejsze błędy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami