The Division 2, jak wiele innych gier, pozwala stworzyć własną postać, dzięki rozbudowanemu kreatorowi. Warto spędzić nad tym procesem odpowiednią ilość czasu - w końcu bohatera będziemy oglądać przez wiele kolejnych godzin nie tylko my, ale i pobliscy gracze.

Niezależnie jednak od liczby spędzonych w kreatorze minut, możemy być niezadowoleni z końcowego wyniku, gdy zobaczymy Agenta w grze. Ponadto, po dłuższym czasie rozgrywki wygląd awatara może się znudzić, co doprowadzi do chęci zmiany aparycji.

Z tego poradnika dowiesz się, jak wpłynąć na wygląd postaci po zatwierdzeniu Agenta oraz co można zmienić.

Jakie cechy wyglądu postaci w The Division 2 można zmienić

Gdy zatwierdziłeś już Agenta w kreatorze postaci, nie musisz tworzyć nowego, aby wpłynąć na wygląd bohatera.

divv
  • Zmianom może ulec styl i kolor fryzury, malunki twarzy, blizny oraz tatuaże na szyi, ramionach i nogach
  • Natomiast zmienić nie możemy typu ciała, kształtu twarzy, odcienia skóry i koloru oczu

Wszystko zależy więc od tego, jak daleko posunięte zmiany chcesz wprowadzić. Nie ma bowiem żadnego sposobu chociażby na wybranie drugiej płci.

Jak zmienić wygląd postaci w The Division 2

Wiesz już, jakie cechy bohatera możesz edytować, więc przejdźmy teraz do kwestii odblokowania takiej możliwości. Musisz bowiem wiedzieć, że funkcja nie jest dostępna od samego początku, a dodatkowo nie jest specjalnie wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka.

Aby zmienić wygląd Agenta, potrzebujesz fryzjera. Jest tylko jeden w całej grze, a żeby uzyskać do niego dostęp, udaj się do dystryktu na zachód od Białego domu - okolicy, w której rozpocząłeś przygodę z The Division 2. To Downtown West, z rekomendowanym poziomem 15.

Twoim zadaniem jest odblokowanie jedynej Osady w lokacji - Kampusu (przedstawionego na poniższej mapie). Kiedy już odwiedzisz miejsce, porozmawiaj z dowódcą, który udostępni ci szereg misji, służących zwiększeniu bezpieczeństwa Kampusu.

divv2

Po ukończeniu dwóch misji, w lokacji pojawi się nowa postać niezależna - Joshua Brown. To jedyny fryzjer w wirtualnym Waszyngtonie i twoja przepustka do zmiany wyglądu postaci.

Wbrew natury profesji, Joshua Brown zmieni wspomniane wcześniej cechy Agenta: maskowanie twarzy, blizny oraz tatuaże na szyi, ramionach i nogach. Oprócz stylu fryzury, wpłyniesz też na kolor włosów.

Każda zmiana kosztuje kredyty, ale na szczęście nie Premium, które należy wykupić za prawdziwe pieniądze.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz