Battlefield 5 z trybem kooperacji dzięki nowej aktualizacji

Zabawa dla czterech osób.

Deweloperzy ze szwedzkiego studia DICE opublikowali nową aktualizację Battlefield 5, wprowadzającą do produkcji między innymi nastawiony na zabawę w kooperacji tryb Siły Połączone.

W wariancie maksymalnie czwórka graczy stawia czoła przeciwnikom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. W opcji zmagania rozgrywają się na czterech mapach, a na każdą przypadają po dwa zróżnicowane zadania.

Twórcy przygotowali cztery rodzaje misji: zabójstwo (eliminacja wskazanych wrogów), likwidacja (zabicie wszystkich oponentów na planszy), zniszczenie (zajęcie punktu oponenta i zniszczenie nieprzyjacielskiej artylerii) oraz kradzież (zdobycie określonych dokumentów).

battlefield_5_tryb_kooperacji
Battlefield 5 to nie tylko tryby sieciowe, ale i kampania fabularna

Po zrealizowaniu wszystkich celów w danym zadaniu, następuje faza ewakuacji, w której należy dotrzeć do danego obszaru, umocnić teren w 30 sekund oraz przetrwać trzyminutowy atak. Nagrodą są punkty doświadczenia i kasa kompanii na zakup przedmiotów.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Projektanci zapewniają, że w nadchodzących miesiącach Battlefield 5 wzbogaci się o kolejne misje kooperacyjne. Szczegółów na ich temat jednak na razie nie przedstawiono, nie jest więc jasne, czy pojawią się innego rodzaju wyzwania.

Aktualizacja nie tylko wprowadziła nowy tryb, ale też usprawniła kod sieciowy i dodała ulepszenia do systemu obrażeń. Zaimplementowała również obsługę DLSS - dostępnej dla posiadaczy kart GeForce RTX techniki zwiększającej wydajność dzięki rozwiązaniom z zakresu uczenia maszynowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami