Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 wkrótce otrzyma opcję personalizacji czołgu - funkcję zapowiedzianą w 2018 roku

Wreszcie.

Przedstawiciele studia DICE poinformowali, że w Battlefield 5 pojawi się funkcja personalizacji czołgu. Opcja trafi do strzelanki w ramach aktualizacji oznaczonej numerem 6.2.

Mechanika jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez graczy. Pierwsze informacje o możliwości dostosowania pojazdu pancernego do własnych preferencji pojawiły się jeszcze przed premierą podstawowej gry - miała zawitać do produkcji w pierwszym rzucie dodatkowych treści.

Odpowiedzialny w DICE za kontakt z fanami internauta Freeman ogłosił na Twitterze, że twórcy wreszcie spełnią obietnicę. Deweloperzy wprowadzą opcję personalizacji czołgu w aktualizacji, która zostanie opublikowana po rozpoczęciu Rozdziału 6.

Do swojego wpisu pracownik szwedzkiego studia dołączył krótkie nagranie, przedstawiające z bliska maszynę, która najprawdopodobniej poddawana jest modyfikacji. Podziękował również graczom za cierpliwość.

Najważniejszą nowością wspomnianego Rozdziału 6 będzie Wyspa Salomona - mapa w środku dżungli. W planach są także kolejne bronie - LKM Type 11 dla klasy wsparcia i karabin M2 dla szturmowca. Do gry trafią też M1A1 Bazooka oraz mina Shitotsubakura.

Kolejny etap zmagań w Battlefield 5 rozpocznie się 6 lutego. Wówczas twórcy dodadzą nie tylko następną planszę i oręż, ale również szereg nagród kosmetycznych, odblokowywanych wraz z postępami w wyzwaniach.

Źródło: GameSpot

Następnie: Gry na PS5 i Xbox Series X was oszołomią - przekonuje EA

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlefield 5

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze