Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koniec rozwoju Battlefield 5 - w czerwcu ostatnia duża aktualizacja

Z nowymi treściami i nie tylko.

DICE poinformowało, że kończy z rozwojem Battlefield 5 - w czerwcu studio zamierza opublikować ostatnią dużą aktualizację strzelanki.

Szczegóły nie są na razie znane, ale deweloperzy obiecują, że w grze pojawią się nowe treści, w tym dodatkowe bronie. W planach są również tygodniowe nagrody w formie wirtualnej waluty, umożliwiającej odblokowanie wyposażenia.

Twórcy przygotowują też różnorodne aktywności i wydarzenia - przykładem są „piątkowa noc” z rozgrywką w „przyjaznej atmosferze” oraz specjalne czwartki, w trakcie których autorzy nawiążą do poprzednich części serii.

Do tego ulepszenia gier społecznościowych (prywatnych) oraz kolejne udoskonalenia w samej produkcji. Jednocześnie zapewniono, ze trwają prace nad poprawieniem systemu walki z oszustami.

Battlefield 5 ukazało się w 2018 roku

Obecnie w Battlefield 5 trwa szósty rozdział zmagań wieloosobowych o nazwie „W głąb dżungli”. Akcja, w ramach której do strzelanki dodano między innymi mapę Wyspa Salomona, zakończy się 29 kwietnia.

Źródło: DICE

Poprzednio: 5-latek z niezwykłym talentem w CoD Warzone - gra lepiej niż niejeden dorosły

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze