Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani chcą uratować Battlefield 5 - akcja w mediach społecznościowych

SaveBF5.

Fani Battlefielda 5 zainicjowali akcję #SaveBFV na Twitterze, chcąc zwrócić uwagę deweloperów na niesłabnące zainteresowanie produkcją.

Kilka dni temu opublikowana została ostatnia duża aktualizacja strzelanki. EA zapowiedziało, że od tej pory można liczyć wyłącznie na mniejsze patche, ale gra nie otrzyma już nowej zawartości.

Gracze są rozczarowani przede wszystkim faktem, że do gry nie trafił ostatecznie wschodni front II wojny światowej - co pierwotnie sugerowali deweloperzy.

Wielu użytkowników podkreśla, że Battlefield 5 przeszedł długą drogę, a DICE naprawiło i ulepszyło wiele aspektów strzelanki. Twórcy wprowadzili do gry zestawy autentycznego umundurowania - co ucieszyło wielu odbiorców, a jednocześnie zachęciło do gry.

Gracze stworzyli też petycję o kontynuowanie wsparcia gry przez DICE - obecnie zebrano już prawie 7 tysięcy podpisów. Deweloperzy natomiast nie zareagowali jeszcze na spontaniczną akcję i wyrazy wsparcia.

Studio odpowiedzialne za serię pracuje obecnie nad kolejną odsłoną Battlefielda, która ma zadebiutować jesienią 2021 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Battlefield 5

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze