Twórcy Fallout 76 oferują zdjęcie bana za napisanie wypracowania

Nietypowy pomysł Bethesdy.

W ostatnich dniach twórcy Fallout 76 zablokowali konta kilku graczom, którzy używali przygotowanych przez fanów modów. Okazuje się jednak, że mogą uzyskać dostęp do gry, choć w nietypowy sposób.

Internauta JuiceHead w filmie opublikowanym w serwisie YouTube wyjaśnia, że osoby z nałożonym banem otrzymały mail, w którym Bethesda tłumaczy, że powodem decyzji jest stosowanie „zewnętrznych aplikacji” gwarantujących nieuczciwą przewagę w rozgrywce.

W wiadomości firma oferuje jednak szansę odzyskania konta. Aby zdjęto blokadę, należy napisać wypracowanie na temat: „Dlaczego używanie oprogramowania do oszukiwania jest szkodliwe dla społeczności zgromadzonej wokół gry sieciowej?” (dzięki, Variety).

Zobacz też: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Autor nagrania przyznaje, że początkowo miał wątpliwości, co do autentyczności maila. Twierdzi jednak, że w internecie natrafił na wpisy trzech użytkowników, którzy otrzymali wspomnianą wiadomość, przy czym z jednym zdołał porozmawiać.

Fallout 76 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami