Misja ta rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu zadania Na Spotkanie Tajemnicy, gdzie zaraz po wejściu do podziemi posiadłości widzisz przed sobą ogromny komputer.

To właśnie twój pierwszy cel - podejdź do dowolnego ekranu w komputerze i uruchom terminal. Wybierz opcję Rejestracji nowej probantki. Następnie przesłuchaj otrzymaną holotaśmę.

W międzyczasie możesz podejść do warsztatu w pomieszczeniu obok, naprawić swój woal i zreperować broń czy przetworzyć śmieci. Później, ponownie w głównym terminalu, wybierz opcję Zapytania do bazy danych. Następnie przewiń ekran dalej i poproś o przydział mentorki.

Cel misji się zaktualizuje. Musisz udać się do Lewisburga.

Lewisburg

Lewisburg znajduje się niedaleko od posiadłości - na południowy-wschód od tej lokacji. Czeka cię krótki spacer, nie warto nawet wydawać kapsli na szybką podróż. Po drodze nie spotkaliśmy nic interesującego.

f76prob

W mieście pokonaj proste roboty na ulicach. Następnie podejdź do oznaczonego na mapie obszaru. Budynek za stolikami restauracji, przy budce z lodami, to ten, przy którym znajdziesz swoją mentorkę. Martwą, oczywiście. Przeszukaj ją. Zdobędziesz login i nagranie, które odtworzy się automatycznie.

Możesz już wracać do bazy, ale wcześniej lepiej wykonać cel opcjonalny. Wejdź więc na dach po drugiej stronie ulicy po rusztowaniu i zabierz notatkę z rozkazami Kerry.

  • zaloguj się jako Natasha Hunt
  • w działaniach administracyjnych wybierz opcję awansu
  • wybierz nowicjuszkę tajemnic
  • wskaż nieznanego użytkownika
f76apdasdasdasdad

Po tym wszystkim wyloguj się, a następnie zaloguj ponownie - tym razem jako nieznany użytkownik. To sprawi, że otrzymasz kolejną holotaśmę, a zadanie się zakończy.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama