Ekologiczna Równowaga to jedno z zadań codziennych (co ważne, wbrew nazwie, misje te nie pojawiają się na nowo codziennie, a w losowych dniach...). Może się aktywować, kiedy przechodzisz w okolicy Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką.

Wystarczy, że będzie w pobliżu, a z boku ekranu zobaczysz polecenie, by przeszukać przyczepę. Przyczepa zostanie oznaczona ikoną zadania, więc nie można jej przegapić. Wejdź do środka i podnieś holotaśmę leżącą na lewo od komputera, na podłodze. To aktywuje misję.

Na początku musisz po prostu odsłuchać holotaśmę do Jeffa - znajdź ją więc w ekwipunku i odtwórz, by zaktualizować cel. Teraz pora na małą wędrówkę.

Hasło do terminalu i dane

By kontynuować wątek badań Amy, musisz zdobyć hasło do wpisania w jej terminalu. Żeby je pozyskać, udaj się na zachód, do lokacji Mleczarni Krowie Palmy. Możesz też wybrać szybką podróż, bo to zaledwie 12 kapsli.

f76srodo

Na miejscu przejdź przez mur i po drewnianych schodach do budynku. Zobaczysz już ikonę misji, która wskazuje ciało Amy. Przeszukaj je, by zabrać notatkę z hasłem. Teraz możesz już wracać do przyczepy z terminalem, ale wcześniej warto przeszukać budynek, bo możesz tu znaleźć trochę zasobów.

Po powrocie do przyczepy w terminalu wybierz opcję Programu monitorowania środowiska. Następnie kliknij opcję nawiązania kontaktu z urządzeniem, a cel znowu się zaktualizuje - musisz teraz znaleźć trzy holotaśmy z danymi.

Co ważne - holotaśmy są w różnych miejscach. Zadanie to wykonywać można co kilka dni, więc lokalizacja urządzeń wykonujących pomiary dobierana jest losowo. Są jednak oznaczone na mapie świata, więc łatwo je znaleźć. Zawsze są też na otwartym terenie, a nie w jaskiniach czy budynkach.

f76srodo1

Do każdego urządzenia wystarczy podejść i zabrać taśmę. Nigdy nikt ich nie pilnuje, więc jedyni wrogowie, na jakich trafisz, to przypadkowe stwory, które akurat spacerują po okolicy.

Po zebraniu holotaśm wracaj do terminalu i wybierz po kolei opcje przesyłania danych o glebie, powietrzu i wodzie. Na końcu kliknij Rozpocznij przetwarzanie danych, a misja się zakończy.

Reklama