Fallout 76 - Wujek Sam

Bunkier i Szpon Śmierci.

Po długim i całkiem trudnym zadaniu W Żołądku Bestii pora na coś prostszego - choć też czeka na nas walka z poważnym przeciwnikiem.

Zadanie aktywuje się automatycznie po zakończeniu poprzedniej misji. Musisz udać się do Charlestown, do siedziby gazety. Byłeś już w tym budynku w jednym z zadań wątku głównego, więc zalecamy szybką podróż.

Wejdź do środka i na drugie piętro. Tutaj przy komputerze stoi pudełko z dokumentami. Jednym z wystających papierów jest twoim celem. Zabierz go, a cel misji się zaktualizuje.

Jaskinia i Szpon Śmierci

Musisz udać się do jaskini na wschód od Motel Southern Belle. Motel ten powinieneś odblokować wcześniej, idąc wzdłuż drogi w zadaniu z nadajnikami. Wybierz więc szybką podróż i kieruj się na wschód.

Kiedy zbliżysz się do jaskini, zażyj Rad-X lub upewnij się, że jesteś w pancerzu wspomaganym. Przed wejściem jest bowiem stos odpadów radioaktywnych.

f76wujek

W jaskini skradaj się. Usłyszysz głośne kroki - to Szpon Śmierci. Musisz go pokonać, by spokojnie dokończyć zadanie. Jeśli przeczekasz długo w jednym miejscu, możliwe, że potwór położy się spać.

Na szczęście wróg ma dosyć niski poziom, dostosowany do twojego. Jest wrażliwy na obrażenia od ognia. Pamiętaj też, że porusza się dosyć pokracznie i nie wchodzi za tobą zbyt szybko na wzniesienia, schody czy głazy.

Po pokonaniu Szpona Śmierci wystarczy, że wejdziesz na żółte schodki i podejdziesz do windy. Kiedy otworzysz jej drzwi i wciśniesz przycisk w środku, rozpocznie się kolejna misja wątku fabularnego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami