Tę misję rozpoczniesz i wykonasz w trakcie wykonywania zadania Trudy Rekrutacji z wątku głównego. To prosty szereg wyzwań rozgrywający się wyłącznie w Camp McClintock.

By dostać się na miejsce, możesz wybrać szybką podróż do Krypty 76 (jest darmowa), a potem przenieść się do Flatwoods już za niewiele kapsli i udać się do obozu szkoleniowego na południowy-wschód.

Kiedy dotrzesz na miejsce, wejdź do budynku, a następnie idź w lewo - są tam schody na piętro. Podejdź do oznaczonego robota, sierżanta Wyrwiflaka, żeby rozpocząć misję.

Mundur i szkolenie

Po rozmowie z sierżantem musisz zdobyć mundur. Automat wydający umundurowanie jest na parterze, obok robota w recepcji. Potrzebujesz jednak specjalnego talonu. Opuść więc budynek i idź w kierunku południowym. Omiń pierwszy barak bez ścian i wejdź do kolejnego, tego po lewej od rozbitego wraku.

f76podstaw1

Tutaj poszukaj talonu - może być w jednej ze skrzyń lub nawet w pojemniku z zasobami medycznymi. Jego lokalizacja jest zawsze losowa. Z talonem wracaj do recepcji i wejdź w interakcję z zielonym automatem, by pobrać mundur. Załóż wszystkie elementy. Musisz być poza pancerzem wspomagającym.

Idź na górę do sierżanta, a otrzymasz polecenie przejścia trzech szkoleń podstawowych. Wyjdź z budynku i idź w lewo. Podejdź do widocznego w baraku terminala, by aktywować pierwsze szkolenie - sprawnościowe. Zadanie jest proste, musisz po prostu biec przez wszystkie przeszkody po kolei, wciskając po drodze czerwone przyciski.

Potem udaj się do baraku za budynkiem głównym (przy antenie), by aktywować szkolenie patriotyczne. Tutaj masz trzy pokoje z podejrzanymi - ale wystarczy, że porozmawiasz z manekinem (a raczej z mikrofonem) w środkowym pomieszczeniu. Zrób to parę razy, a potem przeczytaj notkę na biurku w rogu, by pozyskać hasło do komputera.

f76podstaw2

Następnie uruchom komputer w pokoju i wybierz Tata znowu kasłał. Stąd pozyskasz odpowiednie informacje. Wracaj na korytarz i w terminalu głównym wskaż Jimmy'ego jako winnego zdrady.

Potem przejdź do ostatniego szkolenia. W punkcie startowym wciśnij przycisk i przygotuj broń. Na strzelnicy musisz po prostu trafić każdy cel, który się pojawi - to wszystko.

Trening z ostrą amunicją

Po szkoleniu na strzelnicy aktywuje się kolejna faza zadania treningowego. Przejdź we wskazanym kierunku, by dotrzeć na miejsce treningu z ostrą amunicją. Podejdź do oznaczonego terminala i aktywuj trening.

Przejdź we wskazane miejsce i po prostu poczekaj. Radzimy wejść na jakąś przeszkodę czy kontener, by mieć przewagę nad wrogami. Na miejscu pojawi się tylko jeden robot - pokonaj go. Odczekaj moment, a pojawi się następny - też bardzo łatwy do pokonania.

Dopiero trzeci robot będzie na poziomie zbliżonym do twojego. Po zabiciu drugiego radzimy podejść do kapsuły wystającej z ziemi zaraz przy terenie szkolenia i podłożyć przed nią minę - stamtąd wyjdzie właśnie trzeci wróg.

f76podstaw3

Po pokonaniu robo-komunisty posłuchaj tylko sierżanta, a następnie wracaj do niego do głównego budynku. Porozmawiaj z robotem, by zakończyć zadanie. Możesz teraz kontynuować Trudy Rekrutacji.

Reklama