Fallout 76 - Wymagany Ponowny Montaż

Wykrywacze Spalonych.

Po misji System Ostrzegawczy od razu rozpocznie się kolejne zadanie. Ponownie zleci ci je Abbie. Wysłuchaj w bunkrze jej wiadomości do końca, a dowiesz się, że musisz ulepszyć wykrywacze spalonych.

Żeby ulepszyć każdy wykrywacz, wystarczy do niego podejść i wcisnąć przycisk interakcji. To wszystko. Największym problemem w tej misji jest po prostu odległość, jaką trzeba pokonać.

Na szczęście wszystkie wykrywacze są przy głównej drodze, przy której znajduje się bunkier Wolnych Stanów, w którym zaczynasz to zadanie.

Po drodze możesz spotkać wrogów. W Fallout 76 większość interakcji z przeciwnikami jest losowa i zależy od obecności w danym rejonie innych graczy. My natknęliśmy się tylko na Supermutanty mniej w okolicach drugiego wykrywacza. Najlepiej nie zbaczać z drogi, by szybko wykonać misję.

f76wykrywaczescr

Wykrywacze - mapa

Tutaj zaznaczamy wszystkie wykrywacze Spalonych, które należy naprawić. Jak widać, droga jest prosta. Wystarczy trzymać się dwupasmówki, by dotrzeć na południe i naprawić ostatni wykrywacz.

f76wykrywacze

Radzimy skradać się, kiedy zbliżasz się do jakichś zabudowań. To w okolicy budynków najczęściej można spotkać wrogów. Kiedy naprawisz piąty wykrywacz, udaj się do Rose - panią robot ze Szczytu Świata. Już tam byłeś, więc możesz skorzystać z szybkiej podróży.

Jest szansa, że na tarasie w Szczycie Świata w pokoju z Rose znajdziesz losowy, dobry karabin na stoliku za klatką z Madiganem - sprawdź koniecznie, czy coś tam leży.

Po rozmowie z robotem możesz wracać do punktu startowego, a więc do bunkra Abbie. Otwórz pierwsze drzwi, a gdy przejdziesz przez kolejne, misja się zakończy i otrzymasz kolejną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami