Assassin's Creed Compilation w ofercie europejskiego sklepu

Z premierą w marcu.

W ofercie niemieckiego oddziału sieci Media Markt pojawiła się karta produktu oznaczonego jako Assassin's Creed Compilation. Premiera miałaby się odbyć 29 marca 2019 roku, a platformy docelowe to PS4, Xbox One i Switch (dzięki, VG247).

Nie podano żadnych innych szczegółów oprócz ceny, która wynosi 39,99 euro, czyli ok. 170 zł. Wartość sugeruje, że w pakiecie nie mogłyby się znaleźć wszystkie odsłony cyklu Assassin's Creed, a jedynie wybrane części.

Aktualnie jedyną odsłoną dostępną na Switch jest Odyssey - działające jednak za pośrednictwem tak zwanej „chmury”. Niewykluczone, że Compilation przeniesie starsze części przygód zakapturzonych zabójców na konsolę Nintendo.

ac
Compilation może być zbiorem starszych części lub pakietem Origins + Odyssey

Warto przypomnieć, że w 2019 nie ukaże się żadna pełnoprawna odsłona serii. Deweloperzy wolą skupić się na dodawaniu zawartości do Odyssey.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami